Sayfa Düzeni
Menu

Ne Yapıyoruz?

Goktug Investment & Goktug Yatırım


HAKKIMIZDA

NE YAPIYORUZ

Ne Yapıyoruz?

GÖKTUĞ YATIRIM, TURIZM ve İNŞAAT A.Ş Bursa il sınırları içerisinde, burada detaylarını açıkladığımız ve her birisi kendi alanında benzersiz iki kapsamlı gayrimenkul yatırımını hayata geçirmektedir.


TOWER PLAZA®

23 katlı, çok maksatlı, toplam 32,000 metre kare inşaat alanı ile [eğlence-alışveriş-hotel ve ofis katları] komple gayrimenkul kompleksi.

Alışveriş ve eğlence merkezi Tower Plaza ileri teknolojik uygulamaları, mevkisi ve göz kamaştırıcı yapısıyla Bursa' nın yükselen yıldızı olmaya adaydır.

Yatırımın son durumu: İnşaat faaliyeti bütünü ile tamamlanmış olup otopark, alışveriş ve eğlence merkezi katları faaliyet için hazırdır. Sağlık merkezi, Hotel ve döner restoran katlarının kaba inşaatı tamamlanmış olup iç dekorasyon için işletmeci kuruluşun operasyonlarına hazır hale getirilmiştir.


GÖLBAŞI®

Arazi geliştirme projesi;

Yerleşim yerleri, açık ve kapalı spor merkezleri, sosyal tesisleri, çocuk parkları, restaurantları ile teknolojiyi ve doğayı bir arada bulabileceğiniz yaşam alanları sunuyoruz.

Yatırımın son durumu: Arazinin tamamı (150,000 metre kare) GÖKTUĞ A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Yatırım projelendirme aşamasındadır. Henüz hiçbir inşaat faaliyeti başlatılmamıştır.

Ciddi yatırımcı ve girişimcileri projelerimizi incelemeye davet ediyoruz

Burada dikkatlerinize sunduğumuz TOWER PLAZA ve GÖLBAŞI yatırımlarımız ile herhangi bir biçimde ilgileniyor veya bizimle işbirliği yapmayı düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki e-postalardan temasa geçin ya da arayın.

(90) 224 273 37 00
(90) 212 2256 82 82