Sayfa Düzeni
Menu

Bina Lokasyonu

Goktug Investment & Goktug Yatırım


TOWER PLAZA

LOKASYON

Bina Lokasyonu

Türkiye'nin dördüncü büyük kenti olan Bursa, tüm anketler arasında kişi başına düşen "milli gelir ortalamasında" en önlerde yer almaktadır.

Tarihsel ve kültürel yapısı içerisinde Bursa "Santralize" olarak gelişmiş bir kenttir. Bir tarafta Uludağ diğer tarafta geniş tarım alanlarından oluşan Bursa ovası bu merkezi yapıyı sonuç vermiştir.

TOWER PLAZA kompleksleri işte bu merkezi yerleşimin ortasında yer almaktadır. Bu çok önemli özelliği yanında Bina kent içi en geniş rekreatif alan olan "Bursa Kültürpark eğlence ve dinlence alanları" nın tam karşısında şehir stadyumu ve kapalı spor salonu kompleksleri ile aynı cadde üzerinde yer almaktadır.

Stadyum caddesi, kent merkezi olan meydan ile şehir arası yolları (Ankara - İzmir - İstanbul) bağlayan Bursa' nın en geniş ana arter' idir. TOWER PLAZA kompleksi bu ana caddenin başında yer almakta olup bina arka cephesi Anadolu Caddesine cephelidir.

TOWER PLAZA Bursa' nın bütün noktalarından gündüz ve gece görülebilecek bir yerde ve yükseklikte olup bu özelliğiyle "Belirleyici Bir Bina" dır.

Bina kent içi ve dışı ulaşım yönünden son derece kolay tanımlanabilir ve hertürlü toplu taşıma aracının ulaştığı bir yerdedir.

Bina arka cephesi yönünde "Bursa' nın en geniş ve yoğun planlı yerleşim alanı" yer almaktadır. Bina' ya yürüyerek 5 dakikada ulaşabilecek bu yerleşim bölgesinde "orta ve üst gelir gruplarından 25.000 aile yaşamaktadır.

Bursa kent planı incelendiğinde tam bir geometrik merkezde yer aldığı görülen TOWER PLAZA kompleksi aynı zamanda kentin tam ortasından geçen Heykel - Çekirge ulaşım arteri bitişiğindedir.

Bina yakın mesafedeki ve orta mesafedeki kent nüfusunun orta ve üst gelir grupları ile ilişkili olup bu gelir gruplarının tüketim gücünden yararlanma imkanına sahiptir.