Sayfa Düzeni
Menu

İmaj

Goktug Investment & Goktug Yatırım


TOWER PLAZA

İMAJ

İmaj

" EĞLENCE VE DİNLENCE ATMOSFERİNDE ALIŞVERİŞ " ...... işte bu cümle Dünya' da perakende mağazacılık anlayışının yeni hedefi olarak gelişmektedir.


ALIŞVERİŞ, EĞLENCE, YAŞAM...

Alışveriş ............ Kadın, genç ve çocuk " çok lüks bir ortamda " güvenilir ve kaliteli ürünler bulabilecekleri mağazalar.

Eğlence .............. Tam bir " Aile eğlence merkezi " ........ Ailelere ....... çocuklarına ....... gençlere yönelik nezih bir ortam.

Yaşam ................ Restaurant ....... Fitnes ....... Estetik merkezi ....... Havuz - Sauna ....... Cafe ....... Pub ....... gibi ihtiyaçlara en geniş şekilde cevap verebilecek birimler.

 

Tüm bu oluşan " en ileri teknoloji " ile cağdaş bir anlayışla " hayata geçirilerek ilginç ve cazip yenilikler hedeflenmiştir.

Alışveriş

ÜNLÜ MARKALAR

Eğlence

ÇOCUK, GENÇ, ERİŞKİN

Yaşam

SPA, SPOR, HAVUZ, YEMEK

 


DÖNER KULE, MOTION THEATRE, DARK RIDE...

Döner Kule.............. Bursa' nın en yüksek noktasında panaromik keyif.

Motion Theatre ... Üç boyutlu ...... hareketli ...... fiziki efektli ...... macera sineması

Dark Ride................. Çocuk ve gençler için müthiş bir ilk ...... interaktif oyun.

Döner Kule

PANORAMİK KEYİF

Motion Theatre

3 BOYUTLU SİNEMA KEYFİ

Dark Ride

İNTERAKTİF OYUN

TOWER PLAZA kompleksi her biri birbirinden " CAZİP İLK UYGULAMALAR " ile mükemmel tasarlanmış "SHOW MIX " i ile " MODERN YAPI ÖZELLİKLERİ " ile Bursa' da " TAM BİR CAZİBE MERKEZİ " olmayı haketmektedir.

İŞBİRLİĞİ ÖNERİMİZ:

GÖKTUĞ GRUBU bu proje ile ilgili olarak tamamını devralma şeklinde önerilere açıktır.


Ayrıca GÖKTUĞ GRUBU bu projeye ilgi duyan ve fakat kısmen yer almak isteyen ve veya önerileri ile geliştirerek projeye iştirak etmek isteyen tüm kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine açıktır.

Burada dikkatlerinize sunduğumuz TOWER PLAZA ve GÖLBAŞI yatırımlarımızda herhangi bir biçimde ilgileniyor veya bizimle işbirliği yapmayı arzu ederseniz lütfen aşağıdaki bilgilerle iletişime geçin;

(90) 224 273 37 00
(90) 212 2256 82 82