Sayfa Düzeni
Menu

Kat Planları

Goktug Investment & Goktug Yatırım


TOWER PLAZA

KAT PLANLARI

EĞLENCE MERKEZİ 3, 4, 5. KATLAR

EĞLENCE MERKEZİ

Çocuk, genç, yetişkin... Ailece, güven ve huzur içinde eğlenip çoşacaksınız. 3-12 yaş oyun parkı, uzman denetciler eşliğinde gündüz ve gece kreşi, Motion Theatre... Bambaşka bir dünyaya yolculuk... Rüzgar... sis... yağmur... duman... değişik kokular... ve her yöne hareketli koltuklarla... Filmin içinde... Filmle bütünleşen BİR MACERA KEYFİ. Eğlence merkezi içerisinde dört ayrı büyüklükte tüm ayrıntıları düşünülmüş sinemalar yer almaktadır. Fuaye ve bekleme alanları... Hızlı yiyecek ve içecek servisleri... Ve tabii ki; Bowling...

GENEL BİLGİ

EĞLENCE MERKEZİ

ÇOCUK

3-12 YAŞ OYUN PARKI

GÜVENLİ ...

Tüm bir aile eğlence merkezi olarak geliştirilen eğlence alanları girişinde 3-12 yaş grubu çocukların saatlerce eğlenebileceği, "çok güvenli" bir oyun alanı yer almaktadır.

ŞİŞME OYUNLAR...

Sirk konusu çerçevesinde çocukların tam bir güvenlik içerisinde oynayabilecekleri hayvanlar alemi, kayma kulesi, top havuzu, tüneller... gibi bölümler yumuşak plastik malzeme ile hazırlanarak hava ile şişirilmiştir.

 

ŞİŞME OYUNLAR...

Sirk konusu çerçevesinde çocukların tam bir güvenlik içerisinde oynayabilecekleri hayvanlar alemi, kayma kulesi, top havuzu, tüneller... gibi bölümler yumuşak plastik malzeme ile hazırlanarak hava ile şişirilmiştir..

ÇOCUK EĞLENCE ALANI

AKSİYON

MOTION THEATRE

Eğlence merkezi içerisinde ileri teknoloji ürünü TÜRKİYE'de ilk uygulama. MOTION THEATRE

Bambaşka bir dünyaya yolculuk... Rüzgar... sis... yağmur... duman... değişik kokular... ve her yöne hareketli koltuklarla... Filmin içinde... Filmle bütünleşen BİR MACERA KEYFİ. Bu çok özel keyfi dünya gençliği ile birlikte tüm gençlerimiz yaşayacak.

ETKİLEŞİMLİ SİNEMA

SİNEMA

SİNEMA & BOWLING

Eğlence merkezi içerisinde dört ayrı büyüklükte tüm ayrıntıları düşünülmüş sinemalar yer almaktadır. Fuaye ve bekleme alanları... Hızlı yiyecek ve içecek servisleri... Bowling...

BOWLİNG & SİNEMA

 

3 - 4 - 5 KAT PLANLARI